(044) 337 05 04

вул. Новомостицька, 15

переглянути на карті

Інфраструктура

Житловий комплекс «Новомостицький» розташований в районі з розвиненою соціальною та комерційною інфраструктурою.
У пішій доступності від житлового комплексу знаходиться все необхідне для комфортного життя:

  • Супермаркети та інші продуктові магазини;
  • Школа-садочок I ступеня «Подоляночка» №775. Дитячий садок №72 компенсуючого типу для дітей з порушеннями зору. Школа-садок I ступеня «Плай» №8 і популярний в даному мікрорайоні дитячий садок №98 «Віночок» – де діток навчають англійської мови, хореографії, декоративному малюванню.
  • Середня школа №243 з великим вибором гуртків. Приватна Міжнародна школа «Меридіан» з двомовним викладанням (українська та англійська мови), додатково східна мова – турецька. У школі можна відвідувати позакласні заняття з танців, малювання і т.д. Спеціалізована школа №271 з поглибленим вивченням інформаційних технологій.
  • Центральна поліклініка Подільського р-ну (для дорослих), Київський міський пологовий будинок №2, велика кількість аптек.
  • У 10-15 хвилинах від комплексу знаходиться парк «Березовий Гай». Поруч є кілька затишних кафе та кінотеатр.
  • У 10-15 хвилинах їзди знаходиться ТРЦ «Караван», в якому є широкий вибір розваг для всієї родини: починаючи від кінотеатру і закінчуючи грою в боуллінг. Не займе багато часу і дорога до ТРЦ «Dream Town», розташованому біля станції метро «Мінська» та ТЦ «Метрополіс» – станції метро «Оболонь». Також біля житлового комплексу – велика кількість кафе, ресторанів і пабів.
  • Для занять спортом і підтримки себе в прекрасній формі в пішій доступності від ЖК знаходиться боксерський клуб «Витязь», спорт-клуб «Sem-Sport», фітнес-студія «QveenFit», «Фіт Фокс», центр розвитку тхеквондо ВТФ «Нове Покоління». У 10-15 хвилинах їзди від комплексу розміщені: спорткомплекс «Київпластмас», фітнес-клуб «Fit Curves».
  • Біля ЖК знаходяться банкомати та відділення банків, зокрема три філії «Ощадбанку» та два відділення «Укрсоцбанк».

Жителям ЖК «Новомостицький» буде доступна не тільки розвинена соціальна інфраструктура, але і власна облаштована прибудинкова територія з доріжками для прогулянок, квітковими алеями, сучасний дитячий та спортивний майданчики.